5 důvodů proč jít na masáž po hraní online automatů

Hraní online automatů je super zábava, při které zapomenete na stres dlouhého dne a s trochou štěstí něco vyhrajete. Je jich obrovský výběr a některé obzvláště povedené automaty jsou velmi chytlavé. Často se tak stává, že při hře totálně zapomeneme na ubíhající čas. A co, to přece nevadí. Pokud to tedy nepřepísknete příliš dlouho do noci a ráno nemusíte vstávat. Co ale trpí, jsou vaše záda a ruce. Zvlášť pokud i v práci sedíte za počítačem.

A není nic horšího, než vstát ráno rozlámaný a vědět, že je přede mnou dalších osm hodin za počítačem. Lámal jsem si hlavu, co s tím. Oblíbené zábavy se nechci vzdávat a do práce musím. Peníze samy na konto nepřistanou. Tedy pokud nevyhraju nějaký jackpot. 

Pak jsem vyzkoušel masáže. A je to pecka. Mrkněte proč.

5 důvodů proč chodím po hraní automatů na masáž

  1. Masáž perfektně uvolní ztuhlé zádové svaly.
  2. Zmizely bolesti hlavy a zad. Není potřeba polykat kouzelné růžové pilulky.
  3. Lépe se soustředím v práci i na hru. Uklidním se a mám víc energie.
  4. Masáž rukou, požádejte si oni, uvolní namáhané karpály. A jejich zánět opravdu nechcete.
  5. Dobře odvedená masáž úplně odplaví stres a vrátí ztracenou radost ze života. Třeba po hře, která se moc nepovedla.

Po takové masáži se cítíte jako znovuzrození. Vřele vám ji doporučuji. Zvlášť pokud se u hraní opravdu zaseknete. Masáž vás zase postaví na nohy. Což je ideální, protože skvělých herních automatů je spousta. Hledáte-li pecka online herní automaty, podívejte se tady. Některé jsou tak chytlavé, že se od nich nejde vůbec odtrhnout. Vyzkoušel jsem to na vlastní kůži a druhý den mazal zase na masáž.

Ideální je najít si maséra, který se specializuje na masáž zad a rukou po práci s počítačem. Že je máte namožené po propařené noci u automatů, můžete decentně zamlčet. Taková masáž se soustředí na nejproblematičtější místa. Těmi bývají krční páteř, ztuhlá ramena a trapézy a mezilopatkové svaly. A hlavně při této masáži se nezapomíná na ruce. A to včetně dlaní a prstů, které když se rozmasírují, přijde naprosto božská úleva.

Na závěr pro vás mám ještě tip, jak si pomoci sám, když vás rozbolí ruce a masér zrovna nemá volno. Ano, jde o již zmiňované zákeřné karpály. Vyzkoušejte automasáž rukou. Jde o to rozmasírovat si prsty, dlaně a hlavně sval pod palcem a oblast zápěstí. Zabere to jen pár minutek a funguje to jako první pomoc.